• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • Model a provedení

  • zrušit

    Provedení switche

  • zrušit

    Počet LAN portů

  • Rychlost

  • zrušit

    Rychlost LAN max.

  • zrušit

    Rychlost Wi-Fi max.

  • Konektivita

OEM - Optické moduly

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
455883-B21_OEM OEM SFP+ 10GBASE-SR/ SW, multirate, MM na objednávku 446 Kč
JD063B_OEM OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 80km na objednávku 1 225 Kč
SFP+LR10-CIS_OEM SFP+ 10GBASE-LR/ LW SM 10km 1310nm LC OEM Cisco na objednávku 707 Kč
SPM-7100WCIS_OEM SFP 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/ 550m 850nm LC OEM na cestě, upřesníme 344 Kč
QSFP+LR4-CIS_OEM QSFP+ 40GBASE-LR4 SM 10km OEM Cisco na objednávku 18 508 Kč
QSFP+SR4-CIS_OEM QSFP+ 40GBASE-SR4 MM 100m OEM Cisco na objednávku 2 778 Kč
SFP-TXCIS_OEM SFP 1,25Gbps 1000BASE-T 100m RJ-45 OEM Cisco skladem zítra 699 Kč
SFP+CBL-1M-CIS_OEM SFP+ pasivní kabel 10Gbps 1m OEM Cisco na objednávku 686 Kč
SFP+CBL-2M-CIS_OEM SFP+ pasivní kabel 10Gbps 2m OEM Cisco na objednávku 762 Kč
SFP+CBL-3M-CIS_OEM SFP+ pasivní kabel 10Gbps 3m OEM Cisco na objednávku 841 Kč
SFP+ER-CIS_OEM SFP+ 10GBASE-ER/ EW SM 40km 1550nm LC OEM Cisco na objednávku 7 029 Kč
SFP+LRM-CIS_OEM SFP+ 10GBASE-LRM MM 220m 1310nm LC OEM Cisco na objednávku 1 678 Kč
SFP+SR-CIS_OEM SFP+ 10GBASE-SR/ SW MM OM3-300 850nm LC OEM Cisco na objednávku 646 Kč
SPS-7110WCIS_OEM SFP 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 10km 1310nm LC DMI Cis na objednávku 345 Kč
QSFP+1M-CIS_OEM QSFP+ pasivní kabel 40Gbps 1m OEM Cisco na objednávku 2 173 Kč