Optický převodník 1,25Gb(In 1xSCD/ Out 8xRJ45) MM

Media konvertor, unmanaged. Slouží k převodu optického vstupu na metelický výstup. Vstup: SC Duplex (1x 1000 F(X) port) Výstup: 8x RJ45 (4x10/ 100/ 1000 Base T(X) porty) Bez aktivních částí jako např. větráček apod. Vnitřní napajení, 100-240 V AC Vzdálenost přenosu u MM je 550m. ... více
Objednací kód: 517223149875
Kód výrobce: 8393
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené

Media konvertor, unmanaged.
Slouží k převodu optického vstupu na metelický výstup.

Vstup: SC Duplex (1x 1000 F(X) port)
Výstup: 8x RJ45 (4x10/100/1000 Base T(X) porty)

Bez aktivních částí jako např. větráček apod. Vnitřní napajení, 100-240 V AC
Vzdálenost přenosu u MM je 550m.

50/125 um i 62,5/125 um

-|CZ|SK|EN